louis vuitton handbags outlet louis vuitton outlet
www.Diarunadiar.com
امروز ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن

ناگفته ها

گفتگو

مقالات

گزارش

آمار سایت

ارسال به دوستان  نسخه چاپی
دیار و نادیار:
 پخش دوبله شده فارسی فیلم زمانی برای خیانت
روايتي از جاسوسي هسته اي توسط عامل حزب دمکرات و مرتبط چکو با بازی چکو رحیمی، کمال شریفی، سمکو خلقتی و...

برنامه «دريچه»از شبکه مستند سيما پنج شنبه اين هفته 30 بهمن ماه ، مستند «زماني براي خيانت» به کارگرداني امير آرام را پخش کرد و قرار است تکرار آن را پس فردا یکشنبه ساعت 15 به وقت تهران از همین شبکه مستند پخش نماید.

اين مستند 52 دقيقه اي با هدف بررسي جاسوسي هسته اي در ايران ساخته شده و سوژه اصلي آن يکي از کارشناسان هسته اي کشور "سمکو خلقتی" از بستگان چکو رحیمی می باشد. وی اطلاعات محرمانه اي در خصوص فعاليتها و کارشناساني که در نيروگاه آب سنگين اراک فعال بوده اند ، به حزب دمکرات و شخص چکو ارسال و چکو نیز با هماهنگی مصطفی هجری این اطلاعات را در ازای دریافت پول به کشورهاي غربي ارسال مي کند و به واسطه اين جاسوسي يکي از عملکردهاي مهم اين نيروگاه يعني استفاده از آب سنگين در درمان بيماران سرطاني به دليل ممانعت از خريد تجهيزات مرتبط براي راه اندازي، هنوز به بهره برداري نرسيده است.

   "زماني براي خيانت" در ادامه با استفاده از صحنه هاي بازسازي شده به جنايات دموکرات، مقر اصلي اين گروه در کردستان عراق و جنايات آن در سالهاي گذشته  اشاره مي کند . از ديگر نقاط قوت اين مستند نيز مي توان به  تصويربرداري اختصاصي گروه مستندساز آن از مراکز هسته اي ايران اشاره کرد.

   هزاران هزار بیمار سرطانی از مرتضی پاشایی خواننده جوان گرفته تا مطلومی مربی فوتبال و... از درمان بیماری خود بازمانده و فوت شدند چرا که اقدام حزب و چکو و شخص سمکو خلقتی مانع از دستیابی ایران به تلنولوژی نوترون درمانی بیماران سرطانی در آب سنگین اراک گردید. این است دستاورد حزب دمکرات برای آسایش خلق کُرد و ملت ایران! پروژه ای که اگر پا می گرفت حتی بیماران کورد عراقی و حزبی نیز می توانستند مراجعه و خود را درمان کنند. بگذریم از این خیانت ها ایران در تاریخ خود کم ندیده است. حکایت تلخی است. اما از آنجا که چوب خدا صدا ندارد و دست خدا در همین دنیا نیز سزای خیانتکاران و وطن فروشان را می دهد، همسر سمکو خلقتی خودش به بیماری سرطان مبتلی گردید! دختر چکو رحیمی نیز در یک مراسم نوروز پایش قطع شده و آینه دق چکو و همسرش شده، همسر چکو در صدد جدایی و رفتن به اروپاست و چکو نیز دچار ناراحتی روحی شده است! البته این کمترین سزای آنها در این دنیاست! آیا می دانید اینها نه فقط به ایران خیانت کردند بلکه حقوق بشریت را پایمال و هزاران بیمار سرطانی را از درمان بازداشته و به کام مرگ کشاندند؟!

"دريچه" با رويکردي نو و متفاوت به معرفي و پخش بهترين مستندهاي سياسي، اقتصادي و اجتماعي روز دنيا مي پردازد. در قالب اين برنامه، در هر قسمت ضمن معرفي، بهترين مستندهاي شناخته شده دنيا و مستندهاي ايراني که تاکنون فرصت نمايش از تلويزيون را نيافته اند ، پخش خواهند شد. از همه علاقمندانی که زمان پخش پنجشنبه شب را از دست داده اند تقاضا داریم روز یکشنبه 3 اسفند ساعت 15 به وقت تهران بیننده این مستند تلویزیونی از شبکه سراسری مستند باشند.

تاريخ: ۱۳۹۳/۱۲/۱ تعداد بازدید: 4573

نظر کاربران
با وجود سازمان امنیت واطلاعات وضد اطا عات و.....در کشور ما یک کارشناس هسته ای خیلی راحت می تو اند تمام اسرار واطلاعات محرمانه آن هم هسته ای یک کشور را مثل یک بکس سیگار به دیگری بفروشد و.....آن سازنده مستند وشما ی گوینده و باور کننده عجب گیر این اسامی وحزب و.....می باشید ، خوش به حال اسرائیل
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۲۱

این مورد یکی از هزاران خیانت چکو و مصطفی هجری و گروه مافیای اونهاست از قاچاخ مواد مخدر گرفته تا قاچاخ انسان.چکو یکی از مهره های قدیمی سازمان جاسوسی میت ترکیه ست که از هر نوع خیانت وآدم فروش برای آنها دریغ نمی کند وامیدوارم روزی به سزای عملشون برسن.
نوشته شده توسط در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:

جستجو
   

پربیننده ها