louis vuitton handbags outlet louis vuitton outlet
www.Diarunadiar.com
امروز ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين

ناگفته ها

گفتگو

مقالات

گزارش

آمار سایت

ارسال به دوستان  نسخه چاپی
حواشی کنگره 15 حدکا (شماره 4):
 تعدا آراء اعضای شرکت کننده در انتخابات کنگره
شاهو حسینی کمترین رأی ممکن را آورده است. وی تنها با 76 رأی از مجموع 139 رأی افراد شرکت کننده در کنگره (آن هم با تقلب یک رأی نسبت به صادق زرزا) به عنوان مسئول دفتر پاریس انتخاب شد

همانطور که در مطالب پیشین سایت به اطلاع خوانندگان محترم رسید، کنگره 15 حزب دمکرات کردستان بامداد روز جمعه 14 مهرماه با انتخاب مصطفی هجری به عنوان دبیرکل به پایان رسید. در این قسمت توجه شما خوانندگان محترم را به چهارمین بخش از اخبار حواشی کنگره جلب می نماییم!

 

1 – تعداد آراء افراد انتخاب شده برای دفتر خارج حاکی از آن است که شاهو حسینی کمترین رأی ممکن را آورده است. وی تنها با 76 رأی از مجموع 139 رأی افراد شرکت کننده در کنگره (آن هم با تقلب یک رأی نسبت به صادق زرزا) به عنوان مسئول دفتر پاریس انتخاب شد، حال آنکه در همین حوزه افرادی نظیر علی اشرف مرادی با 124 رای عضو علی البدل یا حتی لقمان احمدی با 115 رای برای مرکزیت و پروانه حیدری با 93 رای عضو علی البدل و آزاد عزیزی با 81 رأی عضو مالی، تعداد آرای بیشتری در انتخابات های مربوطه بدست آورده اند و این بدان معنی است که حتی این افراد دست چین شده شاهو را از خود شخص شاهو بیشتر قبول دارند. آری مسئول تشکیلات خارج محبوبیت کمتری حتی نسبت به کادرهای انتخاب شده زیر دست خود دارد. خاطر نشان می سازد تنها منصور عزیزی بی سواد با 75 رای، کمتر از شاهو رأی آورده است.

2- در مطلب پیشین تعداد آراء برخی افراد کمیته مرکزی برای خوانندگان محترم ارائه گردید که برخی عزیزان لیست تکمیلی آراء را برای دیار و نادیار ارسال داشته اند:

منتخبین کنگره پانزدهم در دور اول رای گیری از مجموع 139 رأی:

 حسن شرفی 115 رای

 مصطفی هجری 113 رای

چکو رحیمی 110 رای

 رامبد لطف پوری 93 رای

کاوه جوانمرد 88 رای

عمر غلامعلی 88 رای

تیمور مصطفایی 88 رای

میرو علیار 86 رای

شاهو فرازمند 83 رای

رستم جهانگیری 83 رای   

ناهید حسینی 79 رای

صدیق درویشی 79 رای

کاوه بهرامی 79 رای

کریم پرویزی 77 رای

طاهر کسیلی 73 رای

محمد نظیف قادری 70 رای (آخرین فرد انتخاب شده با تقلب)

 

دور دوم رای گیری  

محمد صاحبی 76 رای

محمد صالح قادری 75 رای

طاهر محمودی 71 رای

دور سوم رای گیری  

دارا ناطق 79 رای

لقمان مهرفر 75 رای

نکته بسیار جالب اینکه افرادی نظیر فؤاد خاکی بیگی که مورد حمایت باند قدرت بودند تنها 36 رأی و یا ناصر مرادی تنها 52 رأی آوردند. همچنین ملا احمد رحیمی با 54 رأی از دیگر بازماندگان بوده است.

در خصوص اعضای جانشین آراء بدین شکل است : 

روناک فتحی 74 رای در دور اول

 موسی باباخانی 96 رای در دور دوم

 فاتح صالحی 72 رای در دور دوم

 سید عزیز نیک جویان (بی سواد) در دور پنجم 

3- دیار و نادیار ادعا کرده بود که قریب به 60 درصد شرکت کنندگان در کنگره بی سواد یا دارای سطح سواد بسیار پایین هستند. اما حزب اینگونه اعلام نموده است : 36 درصد زیر دیپلم 7 درصد بیسواد. این بدان معنا است که در مجموع 43 درصد شرکت کنندگان تحصیلاتی زیر دیپلم دارند؟! با این رده سنی، کمتر کسی در مناطق کردنشین ایران یافت می شود که حداقل موفق به اخذ مدرک دیپلم نشده باشد. حال مشاهده کنید حزبی که بنا به ادعاهای خودش، تازه منتخبین و گلچین شده های آن تقریباً نصفشان (43%) موفق به اخذ دیپلم نشده یا بی سواد و دارای تحصیلات ابتدایی هستند، می خواهند برای کردستانی برنامه ریزی کنند که دیگر در آن مدرک دیپلم ارزشی در جامعه نداشته و پیش پا افتاده است!؟

تازه در ابتکاری دیگر آمار دیپلمی ها را با تحصیلات بالای دیپلم جمع بسته است و شده تعداد دیپلم و بالای دیپلم 64 درصد؟!

با اطلاع شما خوانندگان محترم می رسانیم 57 درصد دیپلم و دیپلم ردی (موفق به اخذ مدرک دیپلم نشده ولی ادعای مدرک دیپلم دارند) و تنها 7 درصد از کل اعضای شرکت کننده در کنگره حزب دارای تحصیلات آکادمیک (دانشگاهی هستند).

ملاحظه می فرمائید؟ جمعی که می خواهد برای آینده کردستان ایران تصمیم بگیرد و طرح و برنامه بدهد تنها 7 درصدشان تحصیلات دانشگاهی دارند؟

از این جالب تر اینکه بنا بر ادعای حزب 2 درصد شرکت کنندگان در کنگره تحصیلات دکترا دارند (که البته منظور شرکت کنندگان روز های اول کنگره بود چرا که تا روز آخر کنگره نماندند) و باز از این جالب تر اینکه همین 2 درصد را نیز حزب با سیاست کاری از گردونه قدرت خارج نمود (دکتر خسرو بهرامی و دکتر عبداله حجاب) و هم اکنون اداره حزب به دست فردی با تحصیلات دیپلم افتاده است: مدرک دبیرکل این گروه (مصطفی هجری) دیپلم است.

خوب البته این امری طبیعی است. تمامی آمار فوق را حزب رسماً اعلام داشته است و کنگره ای که نیمی از آن بی سواد و زیر دیپلم، نیم دیگر دیپلم و تنها 7 درصد تحصیلات دانشگاهی دارند، عدالت حکم می کند که ریاست آن را فردی میانه (با تحصیلات دیپلم) بر عهده بگیرد. اگر غیر از این بود، عدالت رعایت نمی شد. طبیعی است که نتوانند یک گزارش کمیته مرکزی درست بنویسند. طبیعی است که سردرگمی استراتژیک داشته باشند. طبیعی است که صبح تا شب بر سر پول و پست و مقام دعوا داشته باشند. یک نکته بسیار جالب تر اینکه اعضای شرکت کننده در کنگره چهارم حزب در حدود سی سال پیش، بیش از 50% دارای تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی بودند. الان پس از سی سال این روند به جای پیش رفت، پس رفت داشته و به 7 درصد رسیده! حالا خودتان قضاوت کنید عملکرد حزب را طی این سال ها!

با ما باشید با گزارش های جذاب تر از بحث های صورت پذیرفته در کنگره در پست های آینده!

مجدداً از خوانندگان محترم تقاضا می شود مطالب ارسالی خود را از بخش تماس با ما در منوی بالای سایت ارسال دارند تا زودتر بدست ما برسد!

گروه تحلیل خبر دیار و نادیار

تاريخ: ۱۳۹۱/۷/۱۹ تعداد بازدید: 7688

نظر کاربران
Modiryet e sait inro bedonid , ke Madral ziad mohem nist , kheiliha madraki balaham darend weli nemitonen kari ham beray jame enjam bedehend.
نوشته شده توسط peshmerge در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۲۰

این همه دکتر و دکتری چیه که ردیف کردید؟! لطفا به کسانی که دکترا ندارند دکتر نگوئید. خسرو عبدالهی و عبداله حجاب و خسرو بهرامی هیچکدام دکترا ندارند. این بی لطف و خوردن حق کسانیه که در داخل ایران در سختترین شرایط زندگی و معیشت و تحمل انواع سختیها دکترا میگیرند. دکتراهای جعلی و لقبهای الکی ارزش مدرکهارا پایین میاورد.
نوشته شده توسط شهرام در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱۹

Mozhda Mozhda ba bachayi homo namyanda ma psar Hussiena Gawja Ray award wa shod namynda ma.
نوشته شده توسط Karwan Gholami در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱۹

Nangtan bad .Sharmtan bad Hezb Qazi u Qassemlou ro Tahwell ya koni ba Esm Lokman Ahmadi psar Hussiena Gawja dadi
نوشته شده توسط Ata Jallali در تاریخ ۱۳۹۱/۷/۱۹
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:

جستجو
   

پربیننده ها